İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na Onur Ödülü
20 Eylül 2021

Van Ekonomist Dergisi tarafından Bu yıl 7.’incisi düzenlenen Van’ın Enleri Ödül Töreni programda pandemi süresince gece gündüz gözetmeksizin fedakarca çalışan sağlık çalışanlarını unutmayan ZERO Media grubu İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na onur plaketi takdiminde bulundu.

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Sağlık emekçilerine olan saygımız için lütfen aşı olalım. İkinci doz aşında henüz yüzde 50’deyiz. Bu noktada halen istediğimiz seviyede değiliz. Bunu söylemek isterim. Özellikle öğretmenlerimiz bu çağrıyı yapmak istiyorum. Öğretmenlerimiz ve lise öğrencilerimiz lütfen aşı olsun. Eğitim için, ekonomi için ve sağlığımız için aşı olalım. Pandemi sürecinde iyi bir duyarlılık gösterdik. Bundan sonra aşı noktasında da bu başarıyı gösterelim. Çünkü her can bizim için değerlidir. Aşı olalım.

Van’ın Enleri Ödül Töreni programında konuşan Van İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu: Bu önemli günde bizi unutmayan ZEOR Media ve tüm ekibine teşekkür ederim. İl olarak pandemi sürecinde önemli işlere imza attık. Sağlıkçılarımız kar, çamur, yağmur ve soğuk demede gayretli bir şekilde en ücra yerlere giderek çok çalıştı. Ben kendilerini birer kahraman ve birer savaşçı olarak görüyorum ve kendilerini alkışlıyorum.

Sayın Valimizin belirttiği gibi herkesi aşı olmaya davet ediyorum. Birinci doz’da maviye ulaştık. şuan % 78’ lerdeyiz Ancak ikinci ve üçüncü dozda da aynı başarıyı yakalamamız gerekiyor. Sayın Valimizin öncülüğünde ilçe Kaymakamlarımız, Kurum amirlerimiz, Sivil toplum örgütleri, Siyasi partilerin ve Muhtarlarımızın vermiş oldukları destekten ötürü teşekkürlerimi sunuyorum aynı şekilde, salgına karşı aşı olmanın toplumsal bir sorumluluk olduğunu aktararak, "Kendimizi, sevdiklerimizi ve toplumu korumanın en etkili ve güvenilir yolu aşılama olduğunu belirterek vatandaşları ikinci ve üçüncü doz aşılarını yaptırmaları için çağrıda bulmuyorum ve tekrardan  sağlık çalışanlarımızın adına teşekkürlerimi ifade ediyorum dedi.

  • İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğluna Onur Ödülü (6).jpeg
  • İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğluna Onur Ödülü (5).jpeg
  • İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğluna Onur Ödülü (4).jpeg
  • İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğluna Onur Ödülü (3).jpeg
  • İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğluna Onur Ödülü (2).jpeg
  • İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğluna Onur Ödülü (1).jpeg