T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Van İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Van İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başkan Özgökçe'den İl Sağlık Müdürümüz Sünnetçioğlu’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Güncelleme Tarihi: 06/11/2018

Tuşba Belediye BaşkanıDoç. Dr. Fevzi Özgökçe ve beraberindeki heyet İl Sağlık Müdürlüğümüze atanan Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Belediye Başkanı, Doç. Dr. Fevzi Özgökçe ile Beraberindeki heyet İl Sağlık Müdürlüğümüze atanan Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’nu Makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun dileğinde bulundular.

İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Sağlık Müdürülüğü görevine gelmemle beraber hizmet edecek olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek sağlıkta en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını vurguladı. Doç.Dr. Sünnetçioğlu, Sağlık Bakanlığımızın sağlıkta gerçekleştireceği yeni yaptırımlar her geçen gün daha iyiye gitmekte, il ve ilçelerimizde sağlık yaptırımlarımız kapsamında, çalışmalarının devam ettiğini, görevini en iyi şekilde yerine getirmek için tüm gayret ve çabayı göstereceğini ifade edip, Tuşba Belediye Başkanı, Doç. Dr. Fevzi Özgökçe ile Beraberindeki heyette yapmış oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.