T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Van İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Van İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İl Sağlık Müdürümüze Atanan Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na Hayırlı Olsun Ziyaretti

Güncelleme Tarihi: 24/10/2018

Van İl Sağlık Müdürümüz olarak   atanan Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na Sağlık-Sen Van Şube Başkanı-Büro Memur-Sen Van Şube Başkanı ve Van Büyükşehir Emlak İstimlak Başkanından hayırlı olsun ziyaretti.

Sağlık- Sen İl Başkanı Hikmet Bilgin, İl Sağlık Müdürü olarak göreve atanan Doç Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, göreve başladı.  İlimiz Türkiye’nin en hızlı gelişen kentlerinden biri durumunda ve bölgeye hitap etmekte sağlık alanında cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Ziyarete ilişkin konuşan Başkan Bilgin;Sağlık-Sen olarak ne gerekiyorsa Van adına, sağlık adına yapmaya hazır ve istişareye açık olduklarını belirtti. Böyle kutsal bir göreve layık ve sorumluluk bilinciyle hareket eden bir yönetici olduğunu aktararak hayırlı olsun dileklerinde bulundu; yeni görevinde başarılar dileyerek, kendisinin Van için güzel hizmetlerin yapılacağına gönülden inandıklarını kaydetti.

Doç Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, İl düzeyindeki sağlık hizmetlerinin verimli bir şekilde yürütülmesi ve sağlıkta dönüşüm süreci ile önemli bir noktaya gelen sağlık hizmetlerinin bundan sonra da artarak devam etmesi için çalışmak üzere görevi devraldığını belirtti.

Sağlık Müdürlüğü olarak özellikle yatırımlar ve sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi alanında yoğun çalışmalarının olacağını belirterek, Sağlık-Sen Van Şube Başkanı Hikmet Bilgin,Büro Memur-Sen Van Şube Başkanı Mahmut Gülaçar ve Van Büyükşehir Emlak İstimlak Daire Başkanı Orhan Gülaçar’a yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.